شنيدن داستان در رشد فرزندانتان تاثير فراواني دارد . به همين علت بهتر است ازکودکي براي آن ها داستان کوتاه کودکانه تعريف کنيد . شنيدن داستان ميتواند از لحاظ اخلاقي برنامه را براي کودک شما مشخص کند و به لحاظ رفتاري او را آماده براي ادامه زندگي و ورود به اجتماعي جديد کند . در واقع شنيدن داستان دستورالعملي براي زندگي او مشخص مي کند و در تربيت او تاثيرگذاار است. به نوعي با خواندن داستان براي کودکتان ، او را روان درماني نيز مي کنيد.

يکي از داستان هاي کودکانه که به تربيت فرزندتان کمک مي کند داستان حسن کچل است که من در سايت مهد کودک اردبيل آن را گوش داده ام و قسمتي از ان را براي شما در اين وبلاگ قرار داده ايم تا با آن آشنا شده و براي خواندن ادامه آن به سايت وولک مراجعه کنيد .

حسن پسر قصه ي ما پسر تنبل و چاقي بود که از قضا کچل هم بود.

حسن ش زندگي مي کرد اصلا کاري انجام نمي داد، دراز ميکشيد کنار تنور، ميخورد و ميخوابيد

حتي براي خودش نميرفت آب بياره، مادرش رو صدا مي کرد

همه ي مردم شهر حسن رو هم به خاطر کچل بودنش هم به خاطر تنبلي مي شناختند

مادر حسن از تنبلي او ديگه خسته شده بود

خيلي فکرد کرد که براي اين مشکلش چکار کنه و يک روزي فکر خوب به ذهنش رسيد

صبح زود به بازار رفت و دو کيلو سيب سرخ و خوشمزه خريد و به خونه برگشت

سيب ها رو دونه دونه از لب تنور تا پشت در حياط به فاصله، چند قدمي گذاشت

حسن که کنار تنور خوابيده بود بيدار شد و ديد کمي اون طرف تر يه سيب قرمز خوشگل روي زمين افتاده

حسن که سيب خيلي دوست داشت دلش خواست که سيب رو بخوره

داد زد ننه حسن بيا اين سيب رو به من بده

قصه کودکانه

داستان صوتي کودکانه

قصه کودکانه صوتي

داستان کودکانه

قصه صوتي

قصه کودکانه کوتاه

قصه ي کودکانه

داستان ,حسن ,مي ,رو ,سيب ,کند ,شنيدن داستان ,مي کند ,به خاطر ,حسن کچل ,داستان حسن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

داستان من 3eyyed54657 nastaran1 گلکسی هستم :) عرفان کربلا فروشگاه فایل اکی - فروش انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... اسفندونه,پیشینه تحقیق,دانلود پرسشنامه,پاورپوینت درسی فصلِ عاشقیها پاییز مطالب اینترنتی پیرنگ